Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Eseyyar Bilişim Teknolojileri A.Ş, internet ortamında geliştireceği projeler ile faaliyet göstermek için 2017 yılında kurulmuştur. İlk proje olarak e-ticaret sektöründe faaliyet göstermek üzere :binlerce marka ve mağazayı milyonlarca müşteriyle buluşturan açık pazar platformu alışverişin hızlı ve güvenli  adresi “eseyyar.com”u açtı.
Eseyyar Bilişim Teknolojileri A.Ş, inovasyon konusundaki  güçlü birikimini; elektronikten tekstile, mutfak gereçlerinden Türkiye’nin nadide el sanatlarına kadar farklı ihtiyaç ve zevklere hitap eden milyonlarca ürün, alışveriş yaptıkça kazandıran yapısı ile üyelerine yeni bir alışveriş deneyimi sunuyor. www.eseyyar.com , müşteriler tarafında güven ve kolaylık, mağazalar tarafında ise işbirliği ve e-ticareti geliştirme odaklı bir yaklaşım izlemektedir.
Siz de alışverişin hızlı güvenli ve kazançlı   dünyasına katılabilir, milyonlarca ürün ve binlerce mağazanın olduğu  www.eseyyar.com ’da, avantaj dolu alışverişin keyfini yaşayabilirsiniz.
Hızlı güvenli kazançlı  alışverişler  dileğiyle.

VİZYONUMUZ

Türkiye’de ve bölgede e-ticaret sektörünün lideri olmak. Geliştireceğimiz yeni projelerimizle farklık göstermektir

MİSYONUMUZ

Sanal ortamda farklı projelerle farklılığımızı hissettirmek ,E-ticaret sektöründe hem müşterilere hem mağazalara yenilikçi hizmetler sunarak Türkiye e-ticaret sektörünün yeniden şekillendirilmesine öncülük etmek.